درباره هیواد

فعالیت هیواد در زمینه محصولات گلخانه ای اعم از انواع گل ، گیاه ، تجهیزات باغبانی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، پوشاک ، محصولات غذایی ، صنایع دستی استان ها و ... می باشد.

اینترنت شبکه ای به هم پیوسته ای که باید آن را بزرگترین سامانه طراحی ، مهندسی و اجرا شده به دست بشر دانست.شبکه عظیم جهانیی که درسال 1960 متولد شد و دنیای بشریت را متحول کرد.اما آنچه که اینترنت برای بشریت انجام داد و انجام خواهد داد تنها ذره ای از آن به واقعیت در آمده است.

اینترنت یکی از بانفوذ ترین تکنولوژوی های ارتباطی است که همه ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است.حتی اینترنت روش های خرید و فروش را تغییر داد.هزاران وبسایت و شبکه های مختلف در بستر این شبکه در حال فعالیت هستند.

حال در این زمان  و با وجود هزاران سایت خرید و فروش ، گروه توسعه دهندگان هوشمند تصمیم به ایجاد وبسایتی در زمینه گلخانه و محصولات گلخانه ای گرفتند.گل ، گیاه ، درخت و درختچه ، انواع کاج ، کاکتوس و ... ذره ای از این محصولات است.فعالیت هیواد در زمینه محصولات گلخانه ای اعم از انواع گل ، گیاه ، تجهیزات باغبانی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، صنایع دستی  و ... می باشد.این گروه با استفاده از این شبکه در صدد ایجاد راهی امن و راحت برای خرید و فروش محصولات مختلف گلخانه ای و تجهیزات جانبی گلخانه ای است.زمانی که وارد وب سایت هیواد مارکت می شوید شما با باغی پر از گیاهان و درختان مواجه خواهید شد.

هیواد مارکت:ما اینجا هستیم تا جهان را جایی برای بهتر زیستن کنیم.

با هیواد نفس بکش

بستن
مقایسه