درباره هیواد

فعالیت هیواد در زمینه محصولات گلخانه ای اعم از انواع گل ، گیاه ، تجهیزات باغبانی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، پوشاک ، محصولات غذایی ، صنایع دستی استان ها و ... می باشد.

به جرات میتوان اینترنت را بزرگترین سامانه طراحی ، مهندسی و اجرا شده به دست بشر دانست. در دهه 1960 بود که اولین ریشه های این شبکه عظیم جهانی با هدف انجام پروژه های تحقیقاتی برای ساخت شبکه ای مستحکم به وجود آمد.

همراهی این پژوهش با دوره ای از سرمایه گذاری سبب آغاز مشارکت جهانی در جهت تشکل اولین ستون فقرات اینترنت جدید شد. این همراهی سبب ایجاد یک شبکه همگانی در اواسط دهه 1990 را در پی داشت. شبکه ای که آغازگر دوران تاریخی نوین در عرصه های گوناگون بود. اما این پایان ماجرا نیست.

سال 1993 ایران به اینترنت متصل شد. اما دوران طلایی کشور به نیمه دوم سال 1393 با شروع ارائه خدمات نسل سوم اینترنت توسط دو اپراتور برتر برمی گردد. دورانی که با شروعش حوزه it را در کشور دگرگون و سبب ایجاد زمینه های مختلفی در این بخش شد.

در این زمان که زندگی بشر به سرعت درحال  تغییر و تحول است گروه توسعه دهندگان هوشمند هیواد تصمیم به ارائه خدمات فروش آنلاین در زمینه های فروش گل و گیاه ، فروش گلدان ، فروش درخت ، فروش درختچه ، فروش نهال ، فروش انواع کاج ، فروش انواع کاکتوس ، فروش کود شیمیایی ، فروش کود طبیعی و ... کرد. همچنین ارائه خدمات اضافی چون محوطه سازی ، نگهداری گل وگیاه و درمان گل و گیاه را نیز مهیا کرده است.

شما در وبسایت هیواد مارکت با ویترینی از انواع مختلف گیاهان همچون : گل و گیاه درون خانه ای ، گل و گیاه باغچه ای ، گل و گیاه آپارتمانی ، گل وگیاه فصلی ، انواع کاکتوس ، بنسای ، همچنین انواع تجهیزات باغبانی چون : گلدان سفالی ، گلدان پلاستیکی ، گلدان چنی ، گلدان شیشه ای و .... مواجه خواهید شد.

در صورتی که حتی محصول مورد نظر خود را پیدا نکردید و یا در نگهداری محصول خود دچار مشکل شدید میتوانید از بخش تیکتینگ یا با شماره تلفن های قرارداده شد در بخش ارتباط باما با پشتیبانان هیواد مارکت در ارتباط باشید.

سخن آخر

آنچه که اینترنت برای بشر ساخته و خواهد ساخت فراتر از تصورات ذهنی ما است و تنها مقدار اندکی از آن به وقوع پیوسته.

بستن
مقایسه